Noldu ya 0’dan organik İnstagram takipçili hesap olayı?

Oldu güzel de oldu da ben hızına yetişemedim. Karşıma çıkan Web Tasarım, Grafik Tasarım, Twitch üzerinden yürüttüğüm yayın menejerliği ile karışınca kaynadı gitti vakit ayıramadım. Bunun için web sitemi yeni İnstagram takipçi içeriğim için takip ettiğini bildiğim 4-5 kişinden gerçekten özür diliyorum. Fakat gerçekten üzerinde durmak zorunda olduğum konular tamamen kendi İnstagram hesabımı kasmama engel oldu. Ne olduysa oldu;

Wtakip İnstagram adresi ne durumda?

wtakip

Öncelikle söylemeliyim ki ilgilendiğim 2 gün olmasına rağmen 900 takipçi seviyelerine ulaşmış bir İnstagram hesabı haline gelmiş ve bu beni oldukça sevindirdi. Tamamen organik takipçilerin gelmelerine rağmen ana sayfalarına düşmeyen yeni paylaşımlar olmadığı için beğeniler gerçekten düşük. Buna rağmen 3-4 yorum almış içeriklerimin olması gerçekten beni çok mutlu etti.

Bunun yanında ben bu içerikleri internet üzerinde popüler paylaşım kanallarından toplayıp direkt olarak wtakip hesabında paylaştım. Yani özgün olarak içerikler olsaydı eminim daha kaliteli bir proje ortaya çıkabilirdi.

Ne diyebilirim ki sağlık olsun. Fakat gerçekten kaliteli bir şekilde hala çalışmaya devam eden İnstagram Takip Botu satışıma göz atarak sizde istediğiniz takipçi kitlesine kolaylıkla kısa sürede ulaşabilirsin. Ah Nakliyatçı Naim abi ne uğraştırdın beni o nakliye sitesiyle alacağım olsun. Belki ilerleyen sürelerde vakit ayırabilirsem tekrar bir 0’dan %100 Organik İnstagram hesabı için kolları sıvayacağıma emin olabilirsiniz.

16 Ekim 1995 yılında Tekirdağ’da doğdum. Hayatımın ilk 19 yılını İstanbul yavrusu Çorlu ilçesinde geçirmem gerçekten sosyal bir insan olmam için büyük etken oldu. Genel olarak araştırıp kendimi geliştirmek için elimden geleni yapıyorum. Aynı şekilde hizmet verdiğim müşterilerime de verdiğim değeri elimden geldiğince göstermeye çalışıyorum.
Paylaşarak bana destek olabilirsiniz!
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Bir Cevap Yazın