Takip ettiğim Youtube kanalları #Nedir?

Genel olarak Youtube üzerinde takip ettiğim kanalların kalitesine ve özellikle espri seviyesine dikkat ederim. Şuanda inceleyeceğim ve sizinle de paylaşacağım kanal ise favorilerim arasında diyebilirim. 321 Media tarafından Youtube üzerinde bir proje olan Nedir? kanalı ise gerçekten izlediğinizde “Nedir ?” sorusunun gerçekten hakkını veren bir kanal.

“Nedir?” nedir?

Bildiğim kadarıyla demek isterdim fakat biliyorum ki özellikle ilgi çekmek ve videoları izletmek amacıyla seçilmiş kızların gündeme yakın olan kelimeleri alaycı bir dille ne olduklarını anlatmak amacıyla oluşturulmuş bir Youtube kanalı. Kesinlikle kızlar olarak söylediğim için yanlış anlamayın bu gerçekten yaptığınız kaliteli bir projeyi sizi izleyenlere kolayca yaymanın en kolay yolu. Özellikle herkesin söylediği gibi “Cincelliğin Afrikası Türkiye” kelimesinin avantajlarını sonuna kadar kullanıyorlar. Eğer bir erkek size “Adil kullanım kotası nedir?” gibisinden bir video çekmiş ve paylaşmış olsa 1 haftalık bir süreçte eminim herkes ben bunu zaten biliyorum diyerek videoyu geçecektir.

Ayrıca tabi ki Türkiye ve Dünya üzerinde Youtube üzerinde kaliteli içerikler üreterek bir yerlere gelmeyi başaran Youtuberlar var. Örnek vermem gerekirse gelecek içeriklerim de incelemeyi düşündüğüm Orkun Işıtmak gerçekten işinin hakkını sonuna kadar veren bir Türk Youtuber.

Son olarak özellikle videolarda sürekli laf atılan Orçun’u gerçekten tebrik ediyorum. Böyle kaliteli projelerle ve gündeme orjinal ve kaliteli göndermelerle destek olduğu için ne söylesem düşündüklerimin yanında az kalır. İnsanları doğru bilgilendirmek ve dünyanın sürekli olarak yetişmeye çalışmaya çalıştığı düşünce seviyesine biraz da katkı olmanız dileğiyle bu yazıyı sonlandırıyorum. Ayrıca az önce izleyip bu içeriği yazma gereği duyduğum videoyu da aşağıya bırakıyorum. Eğer yanlış bir kelime ya da yanlış bildiğim bir konuyu yanlış bir şekilde yazdıysam beni umutdulgar@outlook.com adresinden bilgilendirebilirsiniz.


Ayrıca videonun sonunda ki;

  • Kaç olmuş 3.31 mi? Bırak Amerika düşünsün

Repliği beni benden aldı. Ağlanacak haline gülmeye devam Türkiyem.

16 Ekim 1995 yılında Tekirdağ’da doğdum. Hayatımın ilk 19 yılını İstanbul yavrusu Çorlu ilçesinde geçirmem gerçekten sosyal bir insan olmam için büyük etken oldu. Genel olarak araştırıp kendimi geliştirmek için elimden geleni yapıyorum. Aynı şekilde hizmet verdiğim müşterilerime de verdiğim değeri elimden geldiğince göstermeye çalışıyorum.
Paylaşarak bana destek olabilirsiniz!
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Bir Cevap Yazın