Web Tasarım

GIFkodlama

Gün boyunca sürekli olarak akıllı telefonlarımızdan, bilgisayarlarımızdan ve tabletlerimizden internet üzerinde vakit geçirmekteyiz. Özellikle internet üzerinde bir yer edinmek ve uygun fiyatlı bir websitesine sahip olmak istiyorsanız artık binlerce lira para vermenize gerek yok. Size sunduğum uygun fiyatlı webtasarım hizmeti sayesinde kolaylıkla bir websitesine sahip olabileceksiniz.

Uygun Fiyat Garantisi

Diğer webtasarım firmalarının ya da webtasarım yapan kişilerin aksine fiyat sınırlarını uygun tutarak site daha hızlı ve uygun fiyatlı websiteleri ile buluşturuyorum. Peki, bunu nasıl yapıyorum?

  • 0’dan websitesi kodlaması yapmıyorum. Kullandığım tüm kodları ve tasarımları uygun fiyatlara satın alıyorum.
  • Siteniz kesinlikle kopya olmuyor. Sadece tüm kodlama ve tasarımları aldıktan sonra elden geçirerek sizin için düzenliyorum. Böylelikle istediğiniz websitelerine uygun fiyata ulaşabiliyorsunuz.

Responsive Tasarım

GIFresponsive-tasarim

İnternet sitenizin tüm cihazlarla ve ekran boyutlarıyla uygun olması çok önemli bir noktadır. İnsanların sitenize ulaştıklarında onlara verdiğiniz kullanım rahatlığı sitenizde geçirecekleri zamanı arttırır. Ayrıca ulaşmak istedikleri bilgiye daha kısa sürede ulaşabilirler.

Sınırsız Düzenleme

GIFdüzenleme

Siz tamam bu oldu diyene kadar bıkmadan sıkılmadan yapılabilecek tüm düzenlemeleri site üzerinde uyguluyorum. Ayrıca tasarım süreci boyunca sizi her yaptığım işlem konusunda bilgilendirerek bu yapılacak düzenlemeleri minimum seviyeye indiriyorum.

Paylaşarak bana destek olabilirsiniz!
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+