Windows 10 ile bilgisayardan İnstagram hesabı yönetimi

Windows 10 hayatımıza girdiğinden beri bir çok kolaylığı bize sürekli olarak sağlamaya çalışıyor. Windows 10 ile birlikte gelen mağaza uygulaması sayesinde mobil Windows mağazasında bulunan uygulamalara da ulaşabiliyoruz. İnstagram Windows uygulaması da bunlardan bir tanesi.

Windows için İnstagram uygulaması nasıl yüklenir?

Bilgisayarınızda sadece Windows 10 yüklü ise bu özelliği kullanabileceğinizi belirtmek isterim. Mağaza uygulamasından İnstagram olarak arama yaptığınızda Windows için geliştirilmiş İnstagram uygulamasına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ardından yükle diyerek bilgisayarınızdan İnstagram kullanabilirsiniz.

Windows için İnstagram uygulamasının özellikleri nelerdir?

Mobil cihazınızda bulunan İnstagram uygulamasında yapabileceğiniz tüm işlemleri Windows 10 işletim sisteminde kolaylıkla yapabilirsiniz. 5 adet İnstagram hesabını bu uygulama sayesinde aynı anda yönetebilirsiniz.

Artık tek yapmanız gereken Windows 10 işletim sisteminde İnstagram kullanmanın keyfini doya doya yaşamak. Herhangi bir sorun yaşarsanız sorununuzu yorum olarak yazarsanız yardımcı olmaya çalışırım.

16 Ekim 1995 yılında Tekirdağ’da doğdum. Hayatımın ilk 19 yılını İstanbul yavrusu Çorlu ilçesinde geçirmem gerçekten sosyal bir insan olmam için büyük etken oldu. Genel olarak araştırıp kendimi geliştirmek için elimden geleni yapıyorum. Aynı şekilde hizmet verdiğim müşterilerime de verdiğim değeri elimden geldiğince göstermeye çalışıyorum.
Paylaşarak bana destek olabilirsiniz!
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Bir Cevap Yazın